psycholog lublin front10.jpg

O Naszym Centrum

Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Compos Mentis zostało założone w 2010 roku przez mgr Justynę Chabros. Działalność Centrum ukierunkowana jest na niesienie pomocy psychologicznej. Obszary działania obejmują: psychoterapię, diagnozę, rehabilitację neuropsychologiczną oraz szkolenia.

CPT Compos Mentis prowadzi również działalność w zakresie organizacji i przeprowadzania szkoleń. Od 2012 roku posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.06/00094/2012).

Ciągłe podwyższanie kwalifikacji przez naszych specjalistów stanowi gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. 

Gabinet Neuropsychologa

W ramach Centrum Psychologiczno - Terapeutycznego "Compos Mentis" można skorzystać z pomocy różnych specjalistów. Dla ułatwienia znalezienia odpowiedniego specjalisty stworzyliśmy gabinety odpowiadające zakresowi kompetencji poszczególnych specjalistów. Są to Gabinet Psychologa, Gabinet Neuropsychologa, Gabinet Psychoterapii, Gabinet Psychologa Dziecięco-Młodzieżowego, Gabinet EEG Biofeedback, Gabinet Neurologa, Gabinet Rehabilitacji, Gabinet Psychiatry.

W obecnej chwili znajdujecie się Państwo w Gabinecie Neuropsychologa

Gabinet Neuropsychologa  -  można wybierać swojego specjalistę :

 

Neuropsycholog - mgr Justyna Czernicka (Chabros) 

 

 

Każdy z Psychologów specjalizuje się w określonym zakresie pomocy. Jeżeli jest to pierwszy kontakt z naszym Centrum polecamy bezpośredni kontakt z Kierownikiem naszego Centrum, który pomoże Państwu w wyborze specjalisty w zależności od zgłaszanego problemu. . Na co dzień nasi specjaliści pracują na oddziale neurologii z pododdziałem udarowym .  Więcej informacji o samych specjalistach, ich kwalifikacjach, doświadczeniu zawodowym znaleźć można na stronach naszego serwisu.