psycholog lublin front12.jpg

O Naszym Centrum

Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Compos Mentis zostało założone w 2010 roku przez mgr Justynę Chabros. Działalność Centrum ukierunkowana jest na niesienie pomocy psychologicznej. Obszary działania obejmują: psychoterapię, diagnozę, rehabilitację neuropsychologiczną oraz szkolenia.

CPT Compos Mentis prowadzi również działalność w zakresie organizacji i przeprowadzania szkoleń. Od 2012 roku posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.06/00094/2012).

Ciągłe podwyższanie kwalifikacji przez naszych specjalistów stanowi gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. 

Gabinet Psychologa Dziecięco-Młodzieżowego

W ramach Centrum Psychologiczno - Terapeutycznego "Compos Mentis" można skorzystać z pomocy różnych specjalistów. Dla ułatwienia znalezienia odpowiedniego specjalisty stworzyliśmy gabinety odpowiadające zakresowi kompetencji poszczególnych specjalistów.

Są to: Gabinet PsychologaGabinet NeuropsychologaGabinet Psychoterapii, Gabinet Psychologa Dziecięco-Młodzieżowego, Gabinet EEG Biofeedback, Gabinet Neurologa, Gabinet Rehabilitacji, Gabinet Psychiatry.

W obecnej chwili znajdujecie się Państwo w Gabinecie Psychologa Dziecięco-Młodzieżowego

Psychologiem pracującym z dziećmi i młodzieżą jest:

- Psycholog - mgr Justyna Czernicka (Chabros) 

Praca z młodymi osobami jest bardzo wymagającą ze względu na specyfikę problemów jakich dotyczy. Doświadczenie pracy z młodymi klientami (pacjentami) z Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży przekłada się na jakość świadczonych porad.

Dla młodych niekoniecznie przekonanych...

Specjalnie dla osób młodych (młodzieży), nie do końca przekonanych i wahających się przed podjęciem decyzji o spotkaniu z psychologiem , stworzony został dział : " Tylko dla młodych "

Zanim podejmiesz decyzję

Spotkanie z psychologiem nie musi i nie powinno być decyzją podejmowaną przez mamę czy tatę, ale  jeżeli jest to tylko możliwe , przez samego czy samą zainteresowaną. Dlatego zanim zapadnie decyzja warto, "wejść na stronę i poczytać..."

 

Jeżeli jest to pierwszy kontakt z naszym Centrum polecamy bezpośredni kontakt z Kierownikiem naszego Centrum, który pomoże Państwu w wyborze specjalisty w zależności od zgłaszanego problemu.