psycholog lublin front9.jpg

O Naszym Centrum

Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Compos Mentis zostało założone w 2010 roku przez mgr Justynę Chabros. Działalność Centrum ukierunkowana jest na niesienie pomocy psychologicznej. Obszary działania obejmują: psychoterapię, diagnozę, rehabilitację neuropsychologiczną oraz szkolenia.

CPT Compos Mentis prowadzi również działalność w zakresie organizacji i przeprowadzania szkoleń. Od 2012 roku posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.06/00094/2012).

Ciągłe podwyższanie kwalifikacji przez naszych specjalistów stanowi gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. 

Bezpłatne spotkanie

Centrum Psychologiczno Terapeutyczne "Compos Mentis" dla  wszystkich zainteresowanych do końca 2016 roku stwarza możliwość bezpłatnego spotkania wstępnego ze specjalistą.

Nasza propozycja ma na celu umożliwienie potencjalnym klientom zorientowanie się jak wygląda praca z psychologiem, czego dotyczy i czy może być pomocna w rozwiązaniu danego problemu. Spotkanie takie jest całkowicie niezobowiązujące dla stron. Mamy jednak nadzieję , że może okazać się  ono  wstępem do nawiązania dalszej współpracy.

Jak to wygląda w praktyce ?

  • Spotkanie z specjalistą trwa maksymalnie 15 min
  • Podczas spotkania ze specjalistą zebrane zostają podstawowe informacje o kliencie i jego problemie 
  • Na podstawie pozyskanych informacji określana jest dalsza ścieżka postępowania 
  • Istnieje możliwość zadania pytań i rozwiania nurtujących wątpliwości 
  • Spotkanie kończy możliwość  podjęcia decyzji co do umówienia się na ewentualną wizytę. 

Decyzji takiej nie trzeba podejmować od razu,  można zarejestrować się już niezależnie w poradni telefonicznie lub za pomocą formularza zamieszczonego na naszej stronie.  

 Spotkanie wstępne - zbyt krótkie by udzielić szczegółowej porady 

Bezpłatne spotkanie wstępne jest zbyt krótkie by udzielić szczegółowej porady czy w pełni zdiagnozować problem.  Spotkanie to ma jedynie na celu zapoznanie się stron, zlikwidowanie ewentualnych barier czy oporów  klienta przed podjęciem decyzji o korzystaniu z usług psychologa. Decyzja taka może zapaść w trakcie spotkania wstępnego i jeżeli istnieją możliwości techniczne spotkanie wstępne może zostać kontynuowane już na zasadzie odpłatnej porady czy konsultacji.

 

 Pod koniec spotkania wstępnego Klient jest zawsze  informowany o wstępnej ocenie problemu i ewentualnych możliwościach jego rozwiązania.  

 

 

 

 

 

.