psycholog lublin front11.jpg

O Naszym Centrum

Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Compos Mentis zostało założone w 2010 roku przez mgr Justynę Chabros. Działalność Centrum ukierunkowana jest na niesienie pomocy psychologicznej. Obszary działania obejmują: psychoterapię, diagnozę, rehabilitację neuropsychologiczną oraz szkolenia.

CPT Compos Mentis prowadzi również działalność w zakresie organizacji i przeprowadzania szkoleń. Od 2012 roku posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.06/00094/2012).

Ciągłe podwyższanie kwalifikacji przez naszych specjalistów stanowi gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. 

Pierwszy krok

Obecne czasy stawiają przed nami wiele wyzwań, z którymi nie zawsze jesteśmy sobie w stanie sami poradzić i to nie koniecznie ze swojej winy. 

Kariera zawodowa, problemy rodzinne, zdrowotne, nagłe kryzysy życiowe czy nawet z pozoru banalne sprawy ale bardzo ważne dla naszej  i naszych bliskich przyszłości  sprawiają, że jesteśmy poddawani niesamowitej presji.  Przykładem może być chociażby wybór szkoły dla naszego dziecka, problemy z szefem, kłótnie z rodzicami czy w drugą stronę kłótnie z dziećmi...

Nie zawsze mamy z kim podzielić się naszymi problemami, nie zawsze możemy liczyć na pomoc, dobrą radę znajomych czy najbliższych i właśnie wtedy warto wykonać ten pierwszy krok i zaufać profesjonalistom, którzy na co dzień zajmują się pomocą w takich sytuacjach. 

Czasami zwykła rozmowa, spojrzenie na problem z innej perspektywy, może okazać się wystarczające by problem zniknął  albo wydawał się łatwiejszy do pokonania.

Spotkanie ze specjalistą, w tym przypadku z psychologiem, nie musi oznaczać długotrałego kontaktu. Bywa, że już po pierwszych spotkaniach człowiek nabiera sił, pewności siebie i wzmocniony sam dalej stawia czoła problemom dnia codziennego... 

Należy pamiętać, że im wcześniej zdecydujemy się na pierwszy krok tym szybciej następne będziemy stawiać samodzielnie.

Bezpłatne spotkanie wstępne

Wychodząc na przeciw tym wszystkim , którzy zastanawiają się nad jego wykonaniem zapraszamy na spotkanie wstępne z psychologiem, które dla osób które się zdecydują jest bezpłatne.