psycholog lublin front12.jpg

O Naszym Centrum

Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Compos Mentis zostało założone w 2010 roku przez mgr Justynę Chabros. Działalność Centrum ukierunkowana jest na niesienie pomocy psychologicznej. Obszary działania obejmują: psychoterapię, diagnozę, rehabilitację neuropsychologiczną oraz szkolenia.

CPT Compos Mentis prowadzi również działalność w zakresie organizacji i przeprowadzania szkoleń. Od 2012 roku posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.06/00094/2012).

Ciągłe podwyższanie kwalifikacji przez naszych specjalistów stanowi gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. 

Płynące korzyści

Zawsze kiedy widzimy postępy  swojej pracy jesteśmy zadowoleni, zwłaszcza kiedy efekty wynikają z naszego osobistego zaangażowania i są zauważalne. 

W pracy z psychologiem   efekty przychodzą w różnym czasie. Wynki pracy są rzeczą bardzo indywidualną i zależą od motywacji, zaangażowania i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów osoby współpracującej.

Jednym słowem to czy odniesiesz sukces zależy w dużej mierze właśnie od Ciebie !

Warto jedak spróbować. Poprawa nastroju, samozadowolenie, odzyskanie wewnętrznego spokoju , nabycie umiejętności walki o własne prawa, o własną pozycję, poprawa relacji z bliskimi czy z współpracownikami warte są podjęcia współpracy z psychologiem. 

Dlatego warto umówić się na spotkanie wstępne, które jest dla wszystkich szukających wsparcia bezpłatne.

 

 

.